Dom

Yangzhou Meijing Plastic Products Co.,Ltd

dobra jakość Plastikowe miseczki dla zwierząt na sprzedaż
Doskonałe produkty i usługi. Dziękuję!

—— Chris

Dziękuję za szybką odpowiedź, Dean. Bardzo miła współpraca!

—— Dennis

Doskonała jakość i przystępna cena.

—— Harvey

Im Online Czat teraz

Yangzhou Meijing Plastic Products Co.,Ltd

1 2
Yangzhou Meijing Plastic Products Co.,Ltd Yangzhou Meijing Plastic Products Co.,Ltd
Company Front Workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : MJ
Ilość pracowników : 130~140
Coroczne wyprzedaże : 6200000-7800000
Rok założenia : 2001
pc Export : 50% - 60%
Tel: +86-514-86501677
Fax: +86-514-86507677
Office Address: No.40 Changjiang Road,Jiangdu District,Yangzhou,Jiangsu ,China.
Factory: Xihuan Road,Dinghuo Town,Jiangdu District,Yangzhou,Jiangsu,China
Website: http://www.plasticpetproducts.com
Yangzhou Meijing Plastic Products Co, Ltd. została założona w 2001 roku, jesteśmy profesjonalnym producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, takich jak plastikowe naczynia jednorazowe, plastikowe produkty hotelowe, plastikowe części samochodowe i tak dalej. W 2012 roku zaczęliśmy koncentrować się na własnym projekcie i tworzeniu marki MJ w branży zoologicznej. głównie opracowywanie i produkcja wysokiej jakości plastikowych produktów dla zwierząt domowych, takich jak miski dla zwierząt domowych, grzebień dla zwierząt domowych, plastikowe zabawki dla zwierząt domowych, dozownik wody dla zwierząt domowych, szczotka do pielęgnacji zwierząt domowych itp.

Posiadamy w sumie 50 urządzeń produkcyjnych, takich jak wtryskarki, maszyny do składania pudełek, maszyny do ssania tworzyw sztucznych, maszyny drukarskie i tak dalej. Pokrycia fabryczne 15 000 metrów kwadratowych. Zatrudniamy 136 pracowników i 4 zakłady.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i projektowaniu produktów zapewniliśmy, że nasze produkty dla zwierząt osiągnęły międzynarodowy poziom zaawansowany i posiadają unikalne patenty dotyczące wyglądu, struktury, jakości i opakowania. Teraz MJ rozwinęło się, aby stać się jednym z najważniejszych liderów rynku i producentów w dziedzinie tworzyw sztucznych na świecie, a nasze produkty wysokiej jakości są sprzedawane na rynkach światowych. Posiadamy również wyspecjalizowany, wierny i skuteczny zespół sprzedaży, który ma kwalifikacje, aby oferować naszym klientom szybkie rozwiązania dla nowo opracowanych produktów i pomagać naszym klientom w wygrywaniu na konkurencyjnych rynkach.

Uczciwość, innowacja, współpraca i rozwój to nasza wiara. Od 2012 r. Zwiększamy wkład w rozwój plastikowych produktów dla zwierząt domowych. Z niecierpliwością czekamy na budowanie wiernej, przyjaznej i dostatniej współpracy biznesowej z krajowymi i zagranicznymi klientami!

Szczegóły kontaktu
Yangzhou Meijing Plastic Products Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Zhang

Tel: 86-199-0514-7677

Faks: 86-514-8650-7677

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)